Kalendarz wydarzeń

maj 2018
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

ZAPRASZAMY

Zamówienia publiczne

Ohara_Moja-zlota1_m.jpg

Nowości biblioteczne

Statystyki odwiedzin

175373
DziśDziś314
WczorajWczoraj401
Obecny tydzieńObecny tydzień3132
Obecny miesiącObecny miesiąc8978
Obecny rokObecny rok175373

Współpraca

Biuletyn informacji publicznej
Starostwo Powiatowe w Żurominie
Urząd Gminy i Miasta Żuromin
Radio 7 - Mława, Żuromin, Działdowo - 90,8 MHz
Tygodnik Ciechanowski
Your ad here
Narodowy program rozwoju czytelnictwa
Program rozwoju biliotekkultury
Kurier Żuromiński
Your ad here
Your ad here
Your ad here
Your ad here
Your ad here
niedziela, 20.05.2018

Nowości w Naszej Bibliotece

Wesprzyj Bibliotekę Drukuj

W tym miejscu pragniemy zwrócić się do firm i osób prywatnych z prośbą o współpracę i aktywne wsparcie działań naszej placówki. Wierzymy, że dzięki Państwa hojności uda nam się w pełni wykorzystać potencjał biblioteki, znacznie poszerzyć jej ofertę i sprawić, by nasi czytelnicy mieli darmowy dostęp do jak największej liczby dóbr i usług.

W jaki sposób można nas wspomóc? Istnieje kilka dróg, a każda z nich jest równie wartościowa i przynosi osobom korzystającym z usług biblioteki wiele korzyści:

 

 

- wsparcie finansowe poprzez dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe

 

Dane do przelewu:

Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie

ul. Warszawska 4

09-300 Żuromin

Nr konta: 10 8242 0008 2001 0002 3588 0001 Bank Spółdzielczy w Żurominie

z dopiskiem: Darowizna na rzecz biblioteki

 

- darowizny rzeczowe (beletrystyka, książki, które mogą zostać przeznaczone na nagrody w konkursach literackich i czytelniczych itp.)

 

- realizacja określonego projektu (np.: spotkania autorskiego, prelekcji, wystawy itp.)

 

Warto uświadomić sobie jak wiele dobra i pożytku niesie ze sobą nawet najdrobniejsze wsparcie z Państwa strony. Środki przekazane bibliotece zostaną wykorzystane z myślą o potrzebach mieszkańców naszej małej społeczności. Państwa darowizny wspomogą wiele inicjatyw kulturalnych i pozwolą nam na systematyczne uzupełnianie zbiorów bibliotecznych o najświeższe pozycje. Będziemy mogli częściej organizować konkursy i ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także zapraszać w biblioteczne progi znane osobistości - nie tylko poczytnych autorów książek, ale także profesjonalnych trenerów, artystów, pedagogów i innych niebanalnych przedstawicieli różnych zawodów, którzy chcą i potrafią dzielić się swoimi pasjami i barwnie o nich opowiadać.

 

 

Dbamy o satysfakcję i potrzeby każdego czytelnika, dlatego warto nam pomagać. Będziemy wdzięczni za każdą inicjatywę, wsparcie finansowe czy dar, które przyczynią się do uczynienia naszej placówki miejscem jeszcze bardziej niepowtarzalnym. To czytelnicy tworzą atmosferę tego miejsca i dla nich właśnie chcemy się zmieniać na lepsze, dlatego tak ważny jest Państwa wkład w rozwój bibliotecznej przestrzeni. Za okazaną dobroć i wsparcie serdecznie dziękujemy!

 

Każda osoba, która okaże nam wsparcie w ramach wdzięczności zostanie umieszczona na liście darczyńców, opublikowanej na oficjalnej stronie biblioteki. Firmom dodatkowo proponujemy reklamę - możecie Państwo umieszczać swoje logo na plakatach, ulotkach i innych materiałach promocyjnych, ukazujących się przy okazji imprez kulturalnych organizowanych przez bibliotekę.

 

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony. Masz pytanie, chcesz wyjść z inicjatywą lub podzielić się pomysłem? Prosimy o kontakt!